Spotkanie firmowe, piknik w plenerze a może wigilia przy kominku? Opowiedz nam o Twojej wizji tego wydarzenia a my pomożemy w jego organizacji!

Wigilie i zimowe spotkania przy kominku

Zapraszamy do zorganizowania klimatycznego spotkania firmowego lub wigilii w Dworzyszcze Wola w Woli Więcławskiej – malowniczej miejscowości położonej na granicy Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego. Ciepło kominka i pyszna tradycyjna kuchnia to elementy, które tworzą niepowtarzalny klimat Dworzyszcza w zimie.

Wyłączoność- Dworzyszcze wynajmujemy na wyłączność aby móc skupić się na gościach i ich wydarzeniu oraz, żeby móc Państwa w pełni wspomóc w każdym aspekcie jego organizacji. Zapewnimy Państwu ciepłą atmosferę, spokój i możliwość świętowania w kameralnym gronie.

Menu- Kochamy polską kuchnię. Tradycyjne małopolskie potrawy wigilijne z lokalnych składników są naszą dumą i uciechą dla naszych gości. Jesteśmy gotowi dostosować tradycyjne przepisy do potrzeb gości wymagających zachowania szczególnej diety.

Klimat- Chętnie pomożemy w stworzeniu dekoracji i oprawy Waszego wydarzenia. Dworzyszcze może stać się tłem pięknego eleganckiego bankietu nawet do 300 gości lub też miejscem kameralnego spotkania przy kominku w sali mieszczącej do 20 gości.

Transport – Chętnie pomożemy w zorganizowaniu transportu gości na wydarzenie oraz po nim.

Kontakt- 733 597 726

Koncerty, wydarzenia kulturalne oraz warsztaty

Będąc od wielu lat siedzibą organizacji „Centrum Macierz Polonii” współtworzymy wyjątkowe wydarzenia kulturalne: koncerty, spektakle oraz spotkania autorskie.

Chętnie zaangażujemy się w kolejne wydarzenia oraz ambitne projekty razem z Wami!

Miejsca

Dworzyszcze to dużo więcej niż adaptowane gospodarstwo. Na naszych gości czeka rozległy teren z ogrodem, który dzięki wyobraźni i zapałowi organizatorów można zmienić  w kino plenerowe, teren piknikowy lub miejsce pasjonujących gier terenowych. Coraz częściej gościmy bankiety firmowe, wigilie, wykłady i warsztaty, podczas których uczestnicy chłoną wiedzę w otoczeniu natury.

 

  • Sala główna na wydarzenia od około 80 do 260 osób;
  • Ogród pełny kwiatów w lecie
  • Las z polaną na której w zimie upieczesz kiełbaski
  • Zadbany rozległy obszar zielony umożliwiający rozgrywanie gier terenowych oraz zawodów
  • Zadaszony grill idealny na klimatyczne spotkania przy ognisku dla około 80 osób
  • Scena polowa
  • Część hotelowa dla około 20 gości
  • Domek letniskowy

GALERIA ZDJĘĆ

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Zobacz trasę na mapach Google!

Mapka jak trafić do Ośrodka Macierz Polonii w Woli Więcławskiej znajduję się tutaj.

Adres:
Wola Więcławska ul. Polonijna 22
32-091 Kraków

Telefon:
+48 733 597 726 Barbara

+ 48 501 589 561 Zofia

E-mail:
[email protected]

[email protected]

 

Współrzędne GPS:
N50° 11′ 23.5442″
E20° 0′ 54.8313″


Masz pytania? Zapytaj o ofertę!